Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Книги


 

 

Бабусина Біблія. Новий Завіт.

Автор - С. Ростопчина графиня де Сегюр. Переклад з французької: Олеся Косюк. (Видавництво "Ластівки", Івано-Франківськ, 2016)

Дитинство - це особливий час, коли діти пізнають світ. Саме тоді формуються життєві цінності. Тому дуже важливо, щоб наші діти починали пізнавати Бога вже тепер, щоб полюбити Його. Часто читаючи Святе Письмо, діти багато запитують, а ми дорослі, не знаємо, що їм відповісти... Тут нам допоможе "Бабусина Біблія", де бабуся вже відповіла на всі дитячі запитання.

Для дітей середнього і старшого шкільного віку.

З питань придбання звертатись до с. Марії Воплочення (тел.- 0969697378)

 

 

 

 

 

 

 

 

Бабусина Біблія. Старий Завіт.

 

 

 

 

Книга "Молодь у третьому тисячолітті" написана нашим засновником о.Карлосом Буелою і перекладена на українську мову.(Релігійне видавництво "Добра книжка", Львів - 2009).

Ця книга - це великий виклик. Вона адресована тим, хто є головними героями і будівниками третього тисячоліття. Бути молодою людиною ХХІ століття - нелегка річ. Багато хто думає, що жити у світі прогресу, в епоху техніки і кібернетики - це привілей. Інші вважають, що це також і велика відповідальність. Ці сторінки написані з великим "вогнем", тільки підтверджують наступне: бути молодою людиною нового тисячоліття - це передусім захоплюючий виклик...

 

 

Книга "Служебниці". Том 1.Автор - о.Карлос Мігель Буела, ВС. (Видавництво "Симфонія форте", Івано-Франківськ, 2013)

Ця книга була написана нашим засновником насамперед для сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова, а також для тих, хто бажав би пізнати, якими мають бути Служебниці, а саме: правдивими Нареченими Христа, оскільки основною метою їхнього життя є зливатися серцями з Ісусом Христом.

 

Розробка та підтримка MDesign Studio