Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Події


Свято Родин

16 вересня 2017 року, наша Чернеча Родина святкувала, як і кожного року (бо це вже стало нашою доброю традицією), Свято Родин – день, коли усі ми, отці й сестри, могли зустрітися з нашими рідними: батьками, братами, сестрами, племінниками…Вражає, наскільки великою є наша Чернеча РОДИНА, і наскільки в ній справді родинний дух. Бо тут, в монастирі, ми стаємо дітьми батьків кожної з нас. А наші батьки мають дочок і синів по цілому світі.

Детальніше...

"Відлуння" СДМ 2016

Минулого року Польща дуже гостинно приймала молодь з цілого світу на Світових Днях Молоді, зокрема нашу українську (з м.Бурштин, м.Стрия, Закарпаття...) Парафіяни з різних єпархій, польські родини та волонтери проявили неабияку гостинність і щедрість щодо учасників, які приїхали на зустріч з Папою.

Детальніше...

Піша проща до Крилоса

5-6 серпня…Як і кожного року, ми разом із франківською молоддю йшли пішки на прощу до Крилоської Богородиці. Священики, монахині, діти, молодь, дорослі… всі ми йшли під пекучим сонцем, щоб мовчки кричати цілому світові, що Христос і Його Свята Церква – живі. І дійсно, найкраща проповідь – це власне життя, бо як казав Великий Папа Іван Павло ІІ: «Живіть Христом і заразите цілий світ».

Детальніше...

Табір " Матері і дитини"

З 3 по 6 серпня 2017 року відбувся наш щорічний табір "Матері і дитини" у Межибродах. Ідея цього табору зародилася ще у 2012 році та вже 5 років поспіль активно підтримується нашими матерями зі Стрийщини. Мета табору - дати матерям  можливість не тільки відпочити, але і духовно збагатитися, почерпнути для себе практичні поради, як у цьому сучасному і секуляризованому світі жити справжніми християнськими цінностями і гідно виховувати своїх дітей. 

Детальніше...

Табір "Великого бажайте" 2017! 

Табір "Великого бажайте" 2017! 

З 24 по 28 липня у Межибродах відбувся табір для стрийських підлітків під дбайливою опікою о. Івана Барабаша (парох парафії "ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ"), а також наших сестер: с. Марії Розп'яття і с. Марії Світла Незахідного. У ньому взяли участь 30 дітей.

Детальніше...

Гора Мучеників

13 липня 2017 року об 11 год. відбулося урочисте благословення хреста і відкриття Гори Мучеників. Цю величну і таку довгожданну подію очолив владика Коломийсько-Чернівецької Єпархії - Василій Івасюк.

Детальніше...

Встановлення хреста на Горі Мучеників

У середу 21 червня 2017 року відбулася одна історична подія, свідками якої пощастило бути нам, сестрам, та усім учасникам підліткового табору у с. Микуличин. Того дня було установлено велетенський хрест на Горі Мучеників.

Що таке Гора Мучеників?

Детальніше...

Підлітковий табір у Микуличині

З 18 по 23 червня наші сестри з Бурштина ( Спільнота св. Йосифа) проводили підлітковий табір у с. Микуличин. У ньому взяли участь 32 підлітків та 10 дорослих (сестри, кухарки, волонтери).
Зупинилися вони на полонині Горгани, де їх гостинно приймали (вже не вперше) п. Василь Яремчук та ватаг Микола.

Детальніше...

Табір у Межибродах

З 12 по 17 червня 2017 року у Межибродах ( Сколівський р-н, Львівської обл.) проходив табір для дітей 10-12 років під назвою "Маріє, збережи моє серце чистим назавжди". У ньому взяли участь 56 дітей, більшість з яких належать до парафії ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ м. Стрия, де працюють наші сестри.

Детальніше...

Табір у Бурштині

З 6 по 10 червня 2017 року у нашому монастирі, у Бурштині, проходив табір для дітей під назвою "Моє Непорочне Серце буде твоїм прибіжищем і дорогою, яка приведе тебе до Бога". Головною темою табору стало Фатімське об’явлення, 100-річчя якого святкуємо цього року.
Протягом цих днів діти мали можливість мати Божественну Літургію, ігри, конкурси, науки, танці та інше. Вони мали нагоду більше пізнати  послання Богородиці у Фатімі, а також приклад святих дітей, Якинти, Франциска, і сестри Лукії.

Детальніше...

Розробка та підтримка MDesign Studio