Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Події


Святкуємо 30-ту річницю заснування нашого Згромадження ССГДММ!

19 березня 1988 року – день заснування нашого Згромадження. А 25 березня 1984 заснувалося Згромадження отців нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова...

Тому, 19 березня 2018 р. на парафії Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), отці, сестри і ІІІ чин разом дякували на Службі Божій за всі ласки, які Бог дарував нам так щедро протягом цих років.

Детальніше...

Облечини братів Згромадження Воплоченого Слова

12 лютого 2018 року у храмі св.. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ)  відбулися облечини двох братів нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова - брата Василя, якого тепер звати Ілля і брата Володимира, який отримав ім’я Єремія. Божественну Літургію і чин облечин очолив Владика Михаїл Бубній, Єпископ Одеський та Голова Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ.

Детальніше...

Всеукраїнський з᾿їзд богопосвячених осіб УГКЦ

10 лютого 2018 року в Чернівцях відбулася зустріч монашества УГКЦ, на яку прибули багато богопосвячених осіб з різних згромаджень з усіх куточків України. Отці та сестри нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова також були присутні там.

Ранок почався з архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Ігор Возьняк. Також співслужили Владики Йосафат Мощич, Михаїл Бубній та Володимир Груца.

Після Літургії Владика Михаїл говорив про те, наскільки важливою є кожна богопосвячена особа, що всі ми, монахи й монахині України, всі разом утворюємо розлоге родинне дерево, де старші покоління – це коріння, а паростками є нові покликання.

 

 

Детальніше...

Візит блаженнішого Святослава на ПКМ

22 грудня 2017 р. Б., в день Непорочного Зачаття Богородиці, парафія Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ) була переповнена людьми … Священики, монахині, парафіяни і гості, старші і молодші… 
Чому? Бо до нас приїхав Глава Української Греко-Католицької церкви – Блаженніший Святослав.
І кожен прийшов сюди… до Батька…

Детальніше...

"На допомогу дітям, що в потребі Папа вас закликає..."

У нас, на парафії Різдва Христового (м.Івано-Франківськ), на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), та на парафії «ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» (м. Стрий), вже не один рік діє папське діло - Місійне Дитинство.

Детальніше...

"Місія - це завжди пригода..."

7 грудня 2017 року ми зустрічали наших сестер-місіонерок з Казахстану й Таджикистану. Кілька днів тому вони приїхали в Україну відвідати наші спільноти, а цього дня прибули  до Івано-Франківська.

Детальніше...

« Світ не можна змінити без духу євангельських рад...»

3 грудня 2017 року у м. Одеса одна з наших кандидаток, Настя, мала облечини у храмі св. Архистратига Михаїла, парохом якого є її батько – отець Олександр Смеречинський. Отець вже багато років є морським капеляном. Він був дуже щасливим, що облечини його дочки відбулися саме у цьому маленькому храмі, де зародилося її покликання до богопосвяченого життя. Для Одеси це була дуже велична подія, бо це перші облечини сестри-монахині у цьому великому портовому місті.

Детальніше...

Переможці Всеукраїнської гри "Що? Де? Коли?"

2 грудня 2017 року у Львові відбувся всеукраїнський конкурс "Що? Де? Коли?" і наша команда з парафії "ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" (м. Стрий) здобула перемогу!

Детальніше...

«Ви - світло світу»

В неділю, 26 листопада 2017 року, шестеро наших новичок мали облечини на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ).

Детальніше...

Духовні вправи для отців Згромадження Воплоченого Слова

З 20 по 24 листопада 2017 р.Б. у нашому монастирі у м. Бурштин проводилися духовні вправи для отців Воплоченого Слова.
Проповідував о. Даніель Сіма (ВС), член Генерального уряду отців, який викладає в семінарії Згромадження Воплоченого Слова в Італії (Montefiascone) для  наших семінаристів та сестер.

Детальніше...

Розробка та підтримка MDesign Studio