Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Події


« Світ не можна змінити без духу євангельських рад...»

3 грудня 2017 року у м. Одеса одна з наших кандидаток, Настя, мала облечини у храмі св. Архистратига Михаїла, парохом якого є її батько – отець Олександр Смеречинський. Отець вже багато років є морським капеляном. Він був дуже щасливим, що облечини його дочки відбулися саме у цьому маленькому храмі, де зародилося її покликання до богопосвяченого життя. Для Одеси це була дуже велична подія, бо це перші облечини сестри-монахині у цьому великому портовому місті.

Детальніше...

Переможці Всеукраїнської гри "Що? Де? Коли?"

2 грудня 2017 року у Львові відбувся всеукраїнський конкурс "Що? Де? Коли?" і наша команда з парафії "ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" (м. Стрий) здобула перемогу!

Детальніше...

«Ви - світло світу»

В неділю, 26 листопада 2017 року, шестеро наших новичок мали облечини на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ).

Детальніше...

Духовні вправи для отців Згромадження Воплоченого Слова

З 20 по 24 листопада 2017 р.Б. у нашому монастирі у м. Бурштин проводилися духовні вправи для отців Воплоченого Слова.
Проповідував о. Даніель Сіма (ВС), член Генерального уряду отців, який викладає в семінарії Згромадження Воплоченого Слова в Італії (Montefiascone) для  наших семінаристів та сестер.

Детальніше...

Посвячення нової їдальні у нашому будинку "Матері та дитини"

    5 листопада 2017 р.Б. у нашому будинку «Матері та дитини» (с. Горохолина, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл..) відбулося посвячення нової їдальні. Дякуючи Богові, а також нашим жертводавцям, ми змогли зробити їдальню для наших дітей та матерів більшою, а ще такою гарною та затишною.

Детальніше...

"Лицарі ПКМ" здобули ІІІ місце на єпархіальних змаганнях «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» у Івано-Франківську

     4 листопада 2017 р.Б. у м. Івано-Франківську відбулися єпархіальні змагання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» з темою «Чеснота чи гріх?». У цій грі брали участь 16 команд молодшої групи (10-13 р.) та 17 команд старшої групи (13-17 р.) з різних деканатів Івано-Франківської Архиєпархії.

Детальніше...

Гра «Що? Де? Коли?» на парафії св.. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ)

Останніх пару років наша Греко – Католицька Церква проводить різні інтелектуальні ігри та змагання. Завжди обирається певна тема для вивчення, щоб діти та підлітки могли поглиблювати свої знання з католицької доктрини, щоб могли формуватися і старатися жити справжніми християнськими цінностями.

Спочатку проводилися «брейн – ринги», а цього року вирішили зробити новинку – гру «Що? Де? Коли?» з дуже цікавою темою «Чеснота чи гріх?».

За основу було взято матеріал з Катехизму УГКЦ «Христос - наша Пасха»

Цієї неділі, 29 жовтня 2017 р.Б., ми провели цю гру у нас, на парафії св. Кирила і Методія у Крихівцях (Івано-Франківськ).

Детальніше...

"ЩО? ДЕ? КОЛИ?" у Одесі

Цьогорічна гра "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" розпочалася Службою Божою у "наймолодшому" храмі Одеського екзархату – у храмі Вознесіння Господнього. Темою цієї гри було «Чеснота чи гріх?». Отець Андрій Карпінець, ЗВС, під час проповіді говорив про те, що християни покликанні жити героїчними чеснотами. 

Детальніше...

Їдемо на Всеукраїнську гру "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"!

Сьогодні, 28 жовтня 2017 р.Б., наші діти з парафії «ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» (м.Стрий), брали участь у грі "Що? Де? Коли?", з темою «Чеснота чи гріх?». Було багато команд різної вікової категорії зі Стрийського деканату.

Детальніше...

"Всі святі" зустрілися на парафії св..Кирила і Методія

1 листопада Католицька Церква згадує пам´ять всіх святих. Але так, як цього року (2017) це свято припадає на будній день, то ми, на парафії св. Кирила і Методія, що у Крихівцях (Івано-Франківськ),  вирішили відсвяткувати його більш урочисто цієї суботи – 28 жовтня.

До нас завітали дуже багато «святих» - наші діти з різних катехизаційних груп, які на один вечір «переобразилися» у великих святих, які жили у різні часи. Це були: св. Франциск, Якинта та Лукія (фатімські пастушки), св. Іван-Павло ІІ та св. Мати Тереза з Калькутти, св. Йосафат Кунцевич та св. Миколай, св. Іван Боско та Домінік Савіо, св. Тереза з Ліз´є та св. Бернадетта, св. Марія Горетті та св. Фаустина Ковальська та ін..  Ведучим дійства був св. Петро, а в головних ролях виступали Богородиця і св. Йосиф, опікун Ісуса Христа. "Наші святі" коротко, у невеличкій сценці, розповіли нам історії свого життя, а потім у нас були різні ігри та естафети, ми танцювали та веселилися, а закінчилося все смачним «бенкетом».

Детальніше...

Розробка та підтримка MDesign Studio