Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Табір " Матері і дитини"


З 3 по 6 серпня 2017 року відбувся наш щорічний табір "Матері і дитини" у Межибродах. Ідея цього табору зародилася ще у 2012 році та вже 5 років поспіль активно підтримується нашими матерями зі Стрийщини. Мета табору - дати матерям  можливість не тільки відпочити, але і духовно збагатитися, почерпнути для себе практичні поради, як у цьому сучасному і секуляризованому світі жити справжніми християнськими цінностями і гідно виховувати своїх дітей. 

Минулого року гостею табору була п. Геня Самборська (голова всеукраїнського благодійного фонду "За гідність людини") і дала ряд конференцій щодо природнього методу планування сім'ї та ін..

Ось подамо коротеньку хроніку однієї з аніматорів цьогорічного табору:

"Сьогодні закінчився наш четвертий літній табір у Межибродах. Хочу поділитися з вами як проходили всі ці дні... Звичайно ж розпочали ми з Божественної Літургії, що є центром і основою нашого християнського життя. Кожного дня ми мали можливість поплавати в річці, у суботу матері мали конференції, а тим часом сестри та аніматорами гралися з дітьми в різні ігри,танцювали, бігали, сміялися... одним словом розважалися, а ввечері нас чекала смачна вечеря, яку організував наш дорогий о.Іван. Матері вчилися танцювати банси... і мушу сказати їм це дуже гарно вдавалося. Було неймовірно весело...

Дякуємо Богові за чудову сонячну погоду, нашим сестричкам, отцю Івану і всім тим, хто були з нами та спричинилися до цього табору.

 А тепер, духовно збагатившись, наші матері будуть мати багато спогадів і з новими силами працюватимуть над собою, щоб прямувати до досконалості, бо як сказав один святий "У духовному житті ХОТІТИ - означає - МОГТИ!" "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio