Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Гра «Що? Де? Коли?» на парафії св.. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ)


Останніх пару років наша Греко – Католицька Церква проводить різні інтелектуальні ігри та змагання. Завжди обирається певна тема для вивчення, щоб діти та підлітки могли поглиблювати свої знання з католицької доктрини, щоб могли формуватися і старатися жити справжніми християнськими цінностями.

Спочатку проводилися «брейн – ринги», а цього року вирішили зробити новинку – гру «Що? Де? Коли?» з дуже цікавою темою «Чеснота чи гріх?».

За основу було взято матеріал з Катехизму УГКЦ «Христос - наша Пасха»

Цієї неділі, 29 жовтня 2017 р.Б., ми провели цю гру у нас, на парафії св. Кирила і Методія у Крихівцях (Івано-Франківськ). Змагалися 2 команди підлітків під назвою «Жертовність» та «Покора», а третьою командою були – глядачі. Гра була дуже цікавою та захопливою, всі учасники старалися брати активну участь і звичайно ж – перемогти (маємо прагнути перемоги і прикладати для цього всі наші зусилля, але і не «падати духом», коли програємо). Для глядачів гра теж була дуже пізнавальною.

В кінці учасники команд отримали грамоти на пам'ять про цю подію.

Дякуємо Богу за наших дітей, за те, що так старалися і жертвували своїм часом.

А 4 листопада 2017 р.Б. відбудуться змагання гри «Що? Де? Коли?» між різними командами Івано-Франківської Архиєпархії, де наша команда також братиме участь.

Отож, молимося за те, щоб наші діти старалися «рости» у чеснотах, про які так багато дізналися, готуючись до цієї гри і мали велике прагнення найбільшої перемоги - перемоги над собою, щоб стати великими святими!

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio