Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

"Лицарі ПКМ" здобули ІІІ місце на єпархіальних змаганнях «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» у Івано-Франківську


     4 листопада 2017 р.Б. у м. Івано-Франківську відбулися єпархіальні змагання “ЩО? ДЕ? КОЛИ?» з темою «Чеснота чи гріх?». У цій грі брали участь 16 команд молодшої групи (10-13 р.) та 17 команд старшої групи (13-17 р.) з різних деканатів Івано-Франківської Архиєпархії.

     У молодшій групі змагалася команда дітей з Бурштина, яких готували  наші сестри і вони потрапили до кращої «п´ятірки».

     У старшій групі серед 17 команд боролися за перемогу і 3 наші команди: «Йоан Золотоустий» - наша команда дітей-підлітків з парафії Різдва Христового, що у м. Івано-Франківську,«Вартові віри» - наша команда дітей-підлітків з Бурштина та «Лицарі ПКМ» - наша команда дітей-підлітків з парафії Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), яка зайняла призове ІІІ місце, з чим їх і вітаємо! Їхнім гаслом був вислів блаженномученика Йосафата Кунцевича - «Ut unum sint!», що в перекладі з латинської мови означає - «Щоби всі були єдині!»

     Дякуємо Богові за здобуту перемогу, але найбільше – за цей час, коли діти збиралися, готуючись до змагань, жертвували своїм часом, намагалися  добре вивчити поданий матеріал, що дуже допоможе їм у духовному формуванні та зрості. Молимося, щоб ці змагання дали щедрі плоди і наші діти на практиці справді «жили» тими чеснотами, які так старанно вивчали і це буде найбільшою перемогою!

 

Команда "Лицарі ПКМ" з грамотами за здобуте ІІІ місце у грі 

 

Команда "Йоан Золотоустий" (парафія Різдва Христового, м.Івано-Франківськ)

 

Команди: "Лицарі ПКМ" та "Йоан Золотоустий"

 

Команда "Вартові віри" (м.Бурштин)

 

Команда дітей молодшої групи з Бурштина

 

 

 

 

Представлення команд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio