Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Посвячення нової їдальні у нашому будинку "Матері та дитини"


    5 листопада 2017 р.Б. у нашому будинку «Матері та дитини» (с. Горохолина, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл..) відбулося посвячення нової їдальні. Дякуючи Богові, а також нашим жертводавцям, ми змогли зробити їдальню для наших дітей та матерів більшою, а ще такою гарною та затишною.

    Розпочалася ця радісна для всіх нас подія у каплиці подячним молебнем до Пресвятої Богородиці, якій ми хотіли подякувати за Її особливе заступництво та материнську опіку.

     Потім ми «випробовували» нову їдальню, чи смакуватиме у ній їжа, яку приготували наші сестри та матері,  і все було дуже смачно. І діти, і матері були дуже задоволені, як і ми, сестри, бо коли бачимо їхню радість – вона є нашою радістю також, бо ми - як одна родина.

      Тоді наші матері та діти подякували отцю Петру Цідило (ЗВС) за кількарічне капеланство, яке він передав отцю Михайлу Леспуху (ЗВС), та подарували альбом зі спільними фото.

      Щиро дякуємо всім, хто спричинився до цієї благодійної справи і молимося за них та їхні родини, щоби Господь був щедрий з ними та повернув їм «сторицею» те, що вони пожертвували для наших одиноких матерів з дітьми. Хай Бог благословить!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio