Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Переможці Всеукраїнської гри "Що? Де? Коли?"


2 грудня 2017 року у Львові відбувся всеукраїнський конкурс "Що? Де? Коли?" і наша команда з парафії "ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" (м. Стрий) здобула перемогу!

Ось подаємо враження однієї з учасниць:
"Всеукраїнський конкурс «Що? Де? Коли?» у Львові з темою: «Чеснота чи гріх?».

"Терпіння поєднане з любов'ю - безмежне". (Єфрем Сирійський).

 Приїхавши до Львова та зареєструвавшись, ми мали Божественну Літургію, на якій були присутні: отці, монахи й монахині, катехити, а також всі учасники гри. Пізніше нам провели екскурсію у соборі Святої Софії, а також у новому корпусі Андрея Шептицького, де й відбувалися змагання. Розпочала гру менша вікова категорія, у якій перемогли діти з Івано-Франківська. А вже після них грала молодь віком 14-17 років, в тому числі і наша команда зі Стрия, яка й здобула перше місце! Емоції, які нас переповнювали не можливо передати. Це були приблизно так, ніби ми попали у Рай, на Небо. Хоча... до Неба нам ще далеко, та все ж таки, як наголосив отець у своїй проповіді:" Маємо йти за Христом і робити все так, як робив Він. Його шлях мав багато перешкод, та все ж правильний і веде до Неба!..."
***
Велике ДЯКУЮ сестричці, яка нас готувала, робила все, для того, щоб ми закріпили наші знання і  ще більше пізнали Бога. Також дякуємо всім організаторам, отцям, катехитам,  і всім- всім хто брав участь.

Молимося за плоди і ласку жити тими чеснотами, знання про які ми так поглибили, дякуючи цій грі!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio