Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

« Світ не можна змінити без духу євангельських рад...»


3 грудня 2017 року у м. Одеса одна з наших кандидаток, Настя, мала облечини у храмі св. Архистратига Михаїла, парохом якого є її батько – отець Олександр Смеречинський. О. Олександр вже багато років є морським капеляном. Він був дуже щасливим, що облечини його дочки відбулися саме у цьому маленькому храмі, де зародилося її покликання до богопосвяченого життя. Для Одеси це була дуже велична подія, бо це перші облечини сестри-монахині у цьому великому портовому місті.

Ось що написала про це с. Марія Двері Світанку, одна з співсестер, у якої облечини були на тиждень раніше:

«Сьогодні зранку, 5 грудня,  ми повернулися з облечин Насті – уже сестри Марії Доброї. Інші облечини – й нові враження.

Минулого разу я думала про свої заручини з Ісусом Христом, але цього – побачила, наскільки сильним свідченням є облечини для інших.

В Одесі їх ніколи раніше не було, а тому ця подія вражала ще більше, змушувала задуматися. Всі ми знали, як с. Марія Добра хотіла приймати габіт там, щоб показати своєму місту і своєму народові, що для Бога нічого не шкода, що задля Його любові можна лишити ВСЕ.
Маленька приморська парафія була переповнена людьми. І ця маленька парафія бачила велике свідчення. Ми дивувалися, як люди уважно дивилися за кожним рухом одеської Христової нареченої, як потім просили її про молитву, як отець на проповіді назвав її дороговказом для Одеси, як переживала і підтримувала її сім'я.

Бог вартує того, щоб бути щедрим з Ним, і коли віддаєш Йому все, запрошуєш до щедрості інших.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio