Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

"Місія - це завжди пригода..."


7 грудня 2017 року ми зустрічали наших сестер-місіонерок з Казахстану й Таджикистану. Кілька днів тому вони приїхали в Україну відвідати наші спільноти, а цього дня прибули  до Івано-Франківська.

Хочемо поділитися враженнями однієї з наших новичок, сестри Марії Двері Світанку:

«Тут, в Новіціаті, ми багато чуємо про Місію. Мене завжди захоплювало, як кожен день справжні місіонери ризикують всім, і навіть життям, заради Христа, бо в деяких країнах важко бути навіть християнином. На парафії сестер приходить небагато людей, але вони невтомно продовжують працювати… Оце місіонерки!

А тепер – вони приїхали сюди, і ми змогли познайомитися з ними, розмовляти. Вражає їхня радість в очах, їхній сміх, їхня простота, дух, з яким вони приїхали – родинний дух нашого Згромадження. Здавалося, що ми знайомі з ними вже давним-давно.

Разом з сестрами приїхала одна кандидатка – Регіна. Поступити в монастир в її країні – справжній героїзм. Ще влітку ми за неї молилися, коли нам розповіли про неї, а тепер – нарешті познайомилися.

Бути місіонером… «це запрошення до виконання великих справ, надзвичайних задумів, де є багато авантюрного, запаморочливого, небезпечного… де немає слідів, і тільки зорі є дороговказом… (наші Директорії духовності)

Моліться, щоб і ми не побоялися бути справжніми місіонерками.»

Розробка та підтримка MDesign Studio