Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

"На допомогу дітям, що в потребі Папа вас закликає..."


У нас, на парафії Різдва Христового (м.Івано-Франківськ), на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), та на парафії «ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» (м. Стрий), вже не один рік діє папське діло - Місійне Дитинство.

Діти – місіонери мають три обов’язки:

Кожного року ми збираємо кошти для потребуючих дітей якоїсь країни. Цього року ми збирали кошти для дітей з Південно – Африканської Республіки.

Насправді було вражаюче, як деякі діти серйозно до цього поставилися, бо не було такого тижня, щоб вони щось не пожертвували.

Цієї неділі (10 грудня 2017р.) був особливий день – День Відкриття скарбнички))) Ці копійки наші діти, малі місіонери, збирали протягом цілого року…

 14 грудня  ці кошти будуть передані нунцію (представнику Папи в Україні) до Києва, а нунцій до Різдва Христового, тобто до 25 грудня передасть їх Папі Франциску.

Моліться за наших малих місіонерів, за дітей, які не дивлячись на вік – роблять велику справу і вже вчаться думати про інших.

Нехай живуть малі місіонери!

Малі місіонери з парафії Різдва Христового

Відкриття скарбнички)))

 

Іграшка з фотографіями малих місіонерів з парафії св. Кирила і Методія, яку зробили для Папи Франциска і передадуть разом з коштами

Розробка та підтримка MDesign Studio