Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Візит блаженнішого Святослава на ПКМ


22 грудня 2017 р. Б., в день Непорочного Зачаття Богородиці, парафія Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ) була переповнена людьми … Священики, монахині, парафіяни і гості, старші і молодші… 
Чому? Бо до нас приїхав Глава Української Греко-Католицької церкви – Блаженніший Святослав.
І кожен прийшов сюди… до Батька…

Дуже вражало, що на проповіді Блаженніший говорив про це свято, як про перемогу добра над злом…Бо народилась Та, яка «не від плоті, не від крові, не від похоті мужа, але від Бога».

Найбільше зло – гріх – не панувало над нею і вона не просто була непідвладна, але та, яка мала перемогти диявола… «І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту»(Бут.3,15).

А на завершення  Блаженніший згадав про річницю з`явлень Богородиці у Фатімі…Згадав про жертви, які Вона просила у маленьких пастушків… І цього дня Патріарх, так само, як Богородиця 100 років тому, питав у всіх і у кожного:

-Чи готові ви жертвувати? Чи готові терпіти всі випробування за грішників?
-Так , готові! – в один голос відповідали всі присутні.
- А чи готові ви молитися за ворогів, як просила Богородиця?
- Готові! – так само голосно відповідали всі.
- Ну тоді ви вже переможці!

І знаєте, це був живий діалог, діалог Батька зі своїми дітьми… І в цих голосних відповідях чулася велика довіра… Блаженніший говорив, і ми, й всі в храмі відчували, що належимо до великої родини, що Церква – наша сім'я. Що наш Батько прийшов до своїх дітей, щоб навчити, щоб закликати до живої віри, щирої молитви і справжніх жертв.

Нашим обов`язком є молитися за Блаженнішого… Бо й справді, бути Батьком - велика відповідальність і праця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio