Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Всеукраїнський з᾿їзд богопосвячених осіб УГКЦ


10 лютого 2018 року в Чернівцях відбулася зустріч монашества УГКЦ, на яку прибули багато богопосвячених осіб з різних згромаджень з усіх куточків України. Отці та сестри нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова також були присутні там.

Ранок почався з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Ігор Возьняк. Також співслужили Владики - Йосафат Мощич, Михаїл Бубній та Володимир Груца.

Після Літургії Владика Михаїл говорив про те, наскільки важливою є кожна богопосвячена особа, що всі ми, монахи й монахині України, разом утворюємо розлоге родинне дерево, де старші покоління – це коріння, а паростками є нові покликання.

Для Чернівців, де греко-католиків тільки 5% населення, було великою несподіванкою, але й великим свідченням, – бачити стільки монашества на своїх вулицях. А скільки є ще в Україні міст, містечок і сіл, де так бракує тих, хто віддавши усе Христові, нестимуть Слово Боже поміж людей. Сьогодні на зустрічі монашества ми бачили стільки щасливих облич, які колись відважились відповісти на поклик Бога. І Він продовжує кликати знову…

Моліться, щоб ті, кого Христос кличе лишити все і йти за Ним, були рішучими і великодушними сказати Йому «так», бо десь, у якомусь містечку, спраглі душі чекають на того, хто принесе їм Христа…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio