Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Облечини братів Згромадження Воплоченого Слова


12 лютого 2018 року у храмі св.. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ)  відбулися облечини двох братів нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова - брата Василя, якого тепер звати Ілля і брата Володимира, який отримав ім’я Єремія. Божественну Літургію і чин облечин очолив Владика Михаїл Бубній, Єпископ Одеський та Голова Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ.

Під час проповіді він звернувся до молодих хлопців і дівчат: «Не бійтеся посвятити своє життя цілковито Йому! Бо будете щасливі!... Це не почесті чи слава, але можливість послужити іншим. Найкраще сповнити служіння людям можна саме через богопосвячений стан».

Богопосвячена особа, як чаша, тому що вона – тільки для Бога. Що би не робила, де б не була – все її існування – це ладан, який тліє на поклоніння Йому. Так часто люди готові віддати Богові багато, але не себе… Часто вони жертвують час і гроші, але коли Бог просить більше – відмовляються.

Моліться, за братів Іллю і Єремію, які вчора стали на шлях богопосвяченого життя, щоб вони були святими і вірними Богові аж до кінця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio