Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Святкуємо 30-ту річницю заснування нашого Згромадження ССГДММ!


19 березня 1988 року – день заснування нашого Згромадження. А 25 березня 1984 заснувалося Згромадження отців нашої Чернечої Родини Воплоченого Слова...

Тому, 19 березня 2018 р. на парафії Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), отці, сестри і ІІІ чин разом дякували на Службі Божій за всі ласки, які Бог дарував нам так щедро протягом цих років. З особливою вдячністю ми молилися за нашого засновника о. Буелу, нашого батька, бо його «так», яке він сказав Богові, "породило" безліч синів і доньок, які зараз місіонують в різних куточках Земної кулі. Бо справді, за такий короткий час – 30 років у сестер і 34 роки в отців, 1200 сестер і 800 отців служать на п’яти континентах, у 36 країнах світу.

Доми Милосердя, катехизації, табори, народні місії… Все це втілилось, через щедрість перших.

І знаєте, що не перестає  дивувати? Це те, як люблять отці та сестри наше Згромадження Воплоченого Слова!

Честертон писав: «Рим полюбили не тому що він був великим, він став Римом, бо його полюбили».

Коли вчитель з запалом викладає свій предмет, він стає улюбленим для учнів; коли батьки дуже люблять сім’ю, діти хочуть мати в майбутньому таку саму… Так дивлячись на старших – навчилися любити і ми, ті, які були раніше, чи є зараз новичками.. Так наше Згромадження, принаймні для нас, стало найкращим.

Моліться, щоб ми зберегли дух нашого Згромадження, понесли його далі і навчили любити тих, які прийдуть після нас.

 

 

 

 

 

 

Розробка та підтримка MDesign Studio